Restaurant mı yoksa, Kompleks bir yapı mı ?
Develi ailesi olarak, 104 yıllık tecrübemizden aldığımız güçle, tüm şubelerimizdeki misafirlerimizin %100 memnuniyetle ayrılmaları için profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. İstanbul’un en seçkin noktalarındaki restoranlarımıza gelenleri birer müşteri olarak değil, sanki evimize gelmiş misafirler olarak görüyoruz ve onların kendi evlerindeymişçesine rahat etmeleri için her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz. Mesela çocuklu aileler için özel çocuk odaları, çocuk dadıları, oyun alanları gibi ayrıcalıklar sağlayıp davet, organizasyon veya iş toplantısı düzenlemek isteyen misafirlerimiz için hazırlanmış özel odalardaki altyapılar ve ekipmanlar ile onları özel hissettiriyoruz.

Yabancı misafirlerimize, Türk misafirperverliğini hissettirebilmek adına, yabancı dil bilen personellerimizle hizmet veriyor, hünerli şeflerimizle Türk mutfağının en özgün lezzetlerini sunuyoruz.

Bizler, hijyenden konfora, kaliteden lezzete her konuda titizlikle ve üstün bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz; günün sonunda ise misafirlerimiz sıcak, samimi ve seçkin restoranlarımızdan memnun bir şekilde ayrılıyorlar.

ANKET FORMU